IMG_1130Mgr. Kamila Petrovská

„Koučování mám ráda. Naplňuje mě energií a přináší mi radost. Probouzí ve mně otázky a hodně mě učí. O síle dialogu. O možnostech změny. O tom, že život je v pořádku tak, jak je a že budoucnost může vypadat tak, jak chceme.“

Pracovní historie

vzdělávání k aktivnímu postoji k životu a odpovědnosti za něj (metodička, lektorka a koordinátorka žákovských parlamentů pro žáky a učitele ZŠ – CEDU, o.p.s.). výuka cizích jazyků (lektorka francouzského a anglického jazyka) projektový management (EU projekt Model respektujícího žákovského parlamentu – CEDU, o.p.s.)

Zkušenosti s koučováním

koučování vedoucích pracovníků základních škol (Centrum pro demokratické učení, o.p.s.; AISIS, o.s.) jazykové koučování pro jednotlivce (Koučink Ateliér) koučování pro jednotlivce na individuální témata (Koučink Ateliér)

Speciální vzdělání

výcvik v koučování (Odyssey Performance Enhancement Network) výcvik v Gestalt přístupu ke klientům (Institut pro výcvik v Gestalt terapii) výcvik v ženských rituálech u Barbory Nádvorníkové (právě probíhá)

Cizí jazyky

angličtina, francouzština, španělština

Specializace

jazykové koučování (pro rychlejší, efektivnější a radostnější učení se cizímu jazyku)

Reference

„Seznámila jsem se s Kamilou. Děkuji za to, že byla: milá; vždy usměvavá; vnímavá; nepovýšená; cítila jsem k ní důvěru; poradila, i když neradila; vždy našla způsob, jak potřebné probírat; velmi mě chápala. DĚKUJI a těším se na další spolupráci.“ Zdeňka Vávrová, ZŠ a MŠ Zátor