Netradiční pohled.

“Setkání s koučem pro mě byla nová zkušenost. Dá se říci, že splnila  a v mnohém i předčila mé očekávání. Kouč mne často vedl k tomu, podívat se na věc zcela novým, netradičním způsobem. Velký význam měla i samotná osobnost kouče, který byl velmi vstřícný, vnímavý a zkušený.”

PaedDr. Alena Kotrbová , ředitelka ZŠ Kutná Hora Žižkov (6.5.2014)

Jiný pohled je ku prospěchu.

“Kouč vidí vaši situaci z jiného a praktického pohledu, což je vám ku prospěchu. Poskytne cenné rady a je jen na vás, jestli je zvážíte. Cením si profesionální etiky a děkuji za skvělou hodinu koučinku.”

Lucie Vodová (16.4.2014) 

Řešení je překvapivé, ale přitom tak jasné a přirozené.

“Můžete stát na místě, rozhlížet se kam dál, být nespokojení, nebo ne úplně šťastní a trápit se přemýšlením, co s tím. A nebo navštívit Koučink Ateliér a nasměrovat svou energii správným směrem. Dostat odpovědi na otázky nebo řešení pod vedením koučů sami od sebe. Je to skvělé, když najednou víte, řešení je překvapivé, ale přitom tak jasné a přirozené. Moc doporučuji a děkuji!”

Tereza Mocová, Chief Coordinator, Prague International Advertising Festival (4.4.2014)

Problémy mají řešení

“Díky koučinku jsem si uvědomila, že všechny problémy mají řešení. Před žádným by se nemělo „utíkat“, ale postavit se mu čelem a hledat cestu ke správnému řešení.”

 Iveta Hankeová, zástupkyně ředitelky,  ZŠ T.G.Masaryka Milovice (31.3.2014)

Vyšší úroveň vlastních možností

“Kouč má mnoho společného s psychoterapeutem. Tam, kde terapeut pracuje s psychopatologií, aby pacienta dostal do normálu, kouč pracuje s normalitou, aby klienta dostal do vyšší úrovně jeho vlastních možností.”

Eva Petrlíková, psycholožka (3. 4. 2014)

Ujasnit si další cestu

“Každý se občas dostane do situace, kdy si potřebuje ujasnit další cestu. Návštěva Koučink ateliéru je výborným krokem jak se zamyslet a dostat motivaci pro další životní etapy. Získání podpory a možnost se na ni znovu obrátit může být tím správným klíčem k úspěchu.”

Aleš Rudl, dendrolog (8.4.2014)

Otevřela se mi nová možnost

Po hodině koučinku jsem zjistila, že moje myšlenky jsou klidnější a jsem schopna se nad situací racionálně zamyslet. Rovněž se mi otevřela nová možnost, jak se s problémy poprat a jak vidět východisko ze zdánlivě bezvýchodné situace. Vážně uvažuji, že bych podstoupila 1 cyklus (5 sezení). Byla to zajímavá zkušenost.

Ing. Lenka Staňková, středoškolská pedagogožka (duben 2014)